Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Montaż spryskiwaczy reflektorów

Moderatorzy: piotii, miranda

Montaż spryskiwaczy reflektorów

Postprzez lukasz0314 » 26 paź 2015, o 21:39

Witam, u siebie w astrze w zderzaku mam zaślepki na spryskiwacze reflektorów, ale spryskiwaczy tam nie ma, a chciałbym je zamontować. Czy te zaślepki można jakoś do tego wykorzystać i ogólnie jak to zrobić? Mógłby ktoś mi jakąś instrukcje napisać? Albo w ogóle dać jakąś radę?
lukasz0314
Starszy kierowca
 
Posty: 45
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 20:57
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Montaż spryskiwaczy reflektorów

Postprzez wojtak » 29 paź 2015, o 15:30

Chyba najlepszą radą dla Ciebie w tym przypadku jest: zrezygnuj. Spryskiwacze reflektorów są bardzo płyno- żerne. Jeżeli w dodatku masz mały pojemnik na płyn to będziesz go dolewał raz w tygodniu.
wojtak
Klubowicz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 13:06
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL

Re: Montaż spryskiwaczy reflektorów

Postprzez lukasz0314 » 31 paź 2015, o 19:23

Mam duży pojemnik na płyn, a jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to lepiej nic nie mów. Pozdrawiam
lukasz0314
Starszy kierowca
 
Posty: 45
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 20:57
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Montaż spryskiwaczy reflektorów

Postprzez wojtak » 1 lis 2015, o 19:49

Chciałeś trolu jakąś ragę w ogóle - to była moja. Skoro ci się nie spodobała to wystarczyło napisać dzięki za radę ale zdecydowałem montować spryskiwacze. A skoro jesteś taki do przodu to proponuje jeszcze raz czytać regulamin forum, a potem używać wyszukiwarki bo już o tym było.
wojtak
Klubowicz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 13:06
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.