Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wymiana radia Astra H

Moderatorzy: piotii, miranda

Wymiana radia Astra H

Postprzez ara252 » 30 paź 2015, o 16:52

Witam. Mam nadzieje ze mi pomozecie. Od paru miesiecy mam Astre H z 2005 i chcialem ostatnio wymienic w niej radio. Kupilem Peiying 9909 http://allegro.pl/najnowszy-peiying-7-o ... 59339.html no i teraz nie umiem tego podlaczyc. Stare radio wylaczylem to sie okazalo ze nowe nie ma tej samej wtyczki. Kupilem jakas przelotowke ale mimo to i tak radio sie nie uruchamia. Sprzedawca cos mowil o podlaczeniu kabla czerwonego ale gdzie to juz nie umial powiedziec. Czy ktos cos jest w stanie mi pomoc. W innym samochodzie jak montowalem radio to kupilem przelotowke podlaczylem i wszystko dzialalo a tu nie chce. Moge podeslac zdjecia jak wygladaja te wtyczki. Nie znam sie niestety na elektronice i tez nie mam nikogo znajomego.
ara252
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 15:50
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL


Re: Wymiana radia Astra H

Postprzez jogi258 » 31 paź 2015, o 11:16

Raczej odradzałbym to radyjko ktore podałes w
Linku w tej cenie lub podobnej kupisz : PIONEER MVH-AV170 radio 2DIN DIVX MP4 USB Dotykowe
No i do pioneera możesz podłączyć sterowanie z kierownicy
I pełna obsługa komputera , do radia możesz tez dokupić ramkę
Temat rozwinięty i opisany w linku poniżej
http://forum.opel24.com/topic/34668-nie ... ch-oplach/
jogi258
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 paź 2015, o 11:05
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Wymiana radia Astra H

Postprzez ara252 » 31 paź 2015, o 14:10

No tak tylko ja chcialem radio 1 din i akurat to mi sie spodobalo. 2din u mnie pod blokiem nie ma co trzymac bo ja mialem juz 3 auta poprzednio i do kazdego ktos sie wlamywal a wyciagac ciagle cale radio to mi sie nie widzi. To juz kupilem i zamontuje na stale. Pobawilem sie troche nim dzis bo w oplu corsie dziala bez zadnego zarzutu a do astry niestety nie chce sie uruchomic bo chyba jest zasilanie na kostce ktora kupilem nie wpiete we wlasciwy pin ale nie znam sie na tym calkowicie. No i sterowania w kierownicy nie posiadam.
ara252
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 15:50
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL


Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 19 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.