Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

kontrolki

Moderatorzy: piotii, miranda

Re: kontrolki

Postprzez pawelcia » 14 lis 2014, o 10:00

A jaki moze miec z tym zwiazek modul cim,bo napewewno mam go do roboty.Nie odbijaja kierunki,i nie mozna ustawic czujnika kata skretu.Czy mozliwe ze przestala sobie swiecic od tego?Jak wspomialem wszystkie inne dzialaja bez zarzutu najmniejszego.
pawelcia
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 12:04
Lokalizacja: Warszawa
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: kontrolki

Postprzez marioelek » 26 lis 2014, o 18:12

Witam,wiadomość kieruję do Drahe z Zabrza,jestem świeżym użytkownikiem i nie mogę na priv wysyłać wiadomości.
Pytanie czy zajmujesz się op comami,chodzi mi o naprawę,fejs ma chyba uwalony przekaźnik ale nie wiem na 100%,nie znam się na tym dziadostwie,
mieszkam w Tychach,jak naprawiasz to podaj jakiś kontakt na maila arkanss5@wp.pl
Pozdrawiam
marioelek
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 17:55
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: kontrolki

Postprzez marioelek » 26 lis 2014, o 18:13

Witam,wiadomość kieruję do Drahe z Zabrza,jestem świeżym użytkownikiem i nie mogę na priv wysyłać wiadomości.
Pytanie czy zajmujesz się op comami,chodzi mi o naprawę,fejs ma chyba uwalony przekaźnik ale nie wiem na 100%,nie znam się na tym dziadostwie,
mieszkam w Tychach,jak naprawiasz to podaj jakiś kontakt na maila arkanss5@wp.pl
Pozdrawiam
marioelek
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 17:55
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: kontrolki

Postprzez szmic » 26 lis 2014, o 18:37

Rozkręć fejsa, może wystarczy poprawić luty, sprawdź jaki to przekaźnik, jeżeli jest niesprawny to w Nowym Elektroniku przy oś.H dokupisz, drugi sklep masz na ul. Dąbrowskiego, z przelutowaniem to już chyba nie problem, ewentualnie szukaj na alledrogo-widziałem wstawki takich przekaźników
Ostatnio edytowano 26 lis 2014, o 18:50 przez szmic, łącznie edytowano 1 raz
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: kontrolki

Postprzez marioelek » 26 lis 2014, o 18:49

witam
byłem dzisiaj i na h i na dabrowskiego ,nie ma,a tak dokładniej to nie mam pewności czy to tylko przekaźnik,fejs walnięty przyszedł z e baya,zielona dioda nie reaguje,nie mogę wejść w bloki pomiarowe itd.pozdrawiam
marioelek
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 17:55
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: kontrolki

Postprzez szmic » 26 lis 2014, o 18:55

Wysłałem odpowiedź na e-mail
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: kontrolki

Postprzez drahe » 27 lis 2014, o 10:01

marioelek napisał(a):witam
byłem dzisiaj i na h i na dabrowskiego ,nie ma,a tak dokładniej to nie mam pewności czy to tylko przekaźnik,fejs walnięty przyszedł z e baya,zielona dioda nie reaguje,nie mogę wejść w bloki pomiarowe itd.pozdrawiam


Sprawdź pocztę :D
drahe
Weteran
 
Posty: 599
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:47
Lokalizacja: Zabrze
Silnik: 1.8 Z18XE

Poprzednia strona

Powrót do Karoseria, wnętrze, elektryka nadwozia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.