Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

ASTRA III H GTC SPORT 1,9 150km coś nie tak ze sprzegłem

Moderator: piotii

ASTRA III H GTC SPORT 1,9 150km coś nie tak ze sprzegłem

Postprzez mejzoluc » 3 sie 2014, o 17:00

Witam

prosze mi poradzic co to moze byc za uszkodzoenie?

Załączam silnik , bieg na luzie,

Jezeli sprzeglo wciskam tak na 1/3 slychac lekkie zgrzytanie wcisniecie sprzegla 1/2 i do konca, zgrzytania nie ma. wciskam sprzeglo do konca w tedy slychac piszczenie,świerczenie.

podczas jazdy wszystko ok nic nie telepie nic nie trzesie silnik pracuje rowno i prawidlowo wszystko jest ok podczas zapalania i gaszenia tez jest ok , jedynie z jedynki na dwojke podczas zmiany biegow slyszec lekki zgrzyt inne biegi ok

prosze o pomoc czy to jest kolo dwumasowe do wymiany czy cos innego jakie koszta naprawy??

pozdrawiam
mejzoluc
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 sie 2014, o 16:53
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: ASTRA III H GTC SPORT 1,9 150km coś nie tak ze sprzegłem

Postprzez sparspar » 8 sie 2014, o 14:49

.... powinienes wymienić olej w skrzyni biegów na jakiegos Motula, a jak to nie pomoze to skrzynia do remontu lub wlejesz motodoctora do skrzyni. Zgrzytanie na jakis czas na pewno uspokoi sie , ale pózniej bedziesz musiał to naprawić....to juz zalezy od Ciebie
Ostatnio edytowano 24 sie 2014, o 16:30 przez sparspar, łącznie edytowano 1 raz
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: ASTRA III H GTC SPORT 1,9 150km coś nie tak ze sprzegłem

Postprzez damiano91 » 24 sie 2014, o 15:38

Mialem ten sam problem mechanik tlumaczyl ze to wina skrzyni rozebral skrzynie zmienil olej ale usterka nie minęla ;/ tak naprawde to po wymianie dwumasy (3tys zł) problem zniknal
damiano91
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sie 2014, o 15:32
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.