Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wymiana górnego mocowania amortyzatora

Moderator: piotii

Wymiana górnego mocowania amortyzatora

Postprzez qx65 » 7 lis 2014, o 21:01

Witam,

muszę wymienić górne mocowanie amortyzatora, ponieważ obecne jest całe skorodowane.
Chciałem zapytać czy zestaw ze zdjęcia będzie ok do tej wymiany czy coś jeszcze będzie potrzebne, muszę jutro to kupić i chcę zapytać o zdanie ludzi znających temat.
Załączniki
ws_serve_pic.jpg
ws_serve_pic.jpg (16.47 KiB) Przeglądane 6775 razy
qx65
Kierowca
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lis 2014, o 22:09
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Re: Wymiana górnego mocowania amortyzatora

Postprzez sparspar » 8 lis 2014, o 10:53

Nie żałuj 50 zł i dokup do tego zestawu łożysko...
Wiem ,że wymiana to dużo roboty, ale tak trzeba. Może coś jeszcze będzie trzeba dokupić, bo jak robić to porządnie
Zresztą jak chcesz...
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wymiana górnego mocowania amortyzatora

Postprzez qx65 » 8 lis 2014, o 11:55

już dziś rano zamówiłem i łożysko i poduchę, dzięki za odpowiedź !
qx65
Kierowca
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lis 2014, o 22:09
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Wymiana górnego mocowania amortyzatora

Postprzez sparspar » 8 lis 2014, o 19:47

Pamiętaj aby mieć coś ostrego, lakier do paznokci lub farbę:) do oznaczenia pozycji amortyzatora względem zwrotnicy. Kiedyś po wymianie amorów pojechałem na stacje diagnostyczną a gość powiedział , że kąty są w porządku- czyli warto przeczyścić zwrotnice i amortyzator i dobrze oznaczyć pozycję- zawsze to kasa zostaje w kieszeni
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.