Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem po zmianie felg i opon z 16 cali na 15 cali.

Moderator: piotii

Re: Problem po zmianie felg i opon z 16 cali na 15 cali.

Postprzez MISIEK13111981 » 9 gru 2014, o 17:19

Bardzo obciera? Można ewentualnie zamontować w ostateczności dystanse które odsuną felgę od zacisku.
MISIEK13111981
Starszy klubowicz
 
Posty: 425
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 14:38
Lokalizacja: KOSZALIN
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Problem po zmianie felg i opon z 16 cali na 15 cali.

Postprzez tuszok » 9 gru 2014, o 18:28

Wczoraj nie przyjrzałem się dokładnie fotce którą wstawiłeś ponieważ pisałem z telefonu ale teraz zauważyłem, że masz odwrotnie założone klocki hamulcowe w tym zacisku na zdjęciu! :o Ta blaszka o którą pytałeś nie jest od kontroli grubości klocka tylko on ma za zadanie odciągać klocek od tarczy. ten klocek co jest z tą blaszką powinien być zamontowany od drugiej strony tarczy przy tłoczku a ta blaszka powinna wejść w tłoczek! W życiu jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak zamontował klocki hamulcowe. Sam to robiłeś?
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Problem po zmianie felg i opon z 16 cali na 15 cali.

Postprzez sparspar » 9 gru 2014, o 18:49

Gdzie można obejrzeć te zdjęcia z klockami hamulcowymi?
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Problem po zmianie felg i opon z 16 cali na 15 cali.

Postprzez tuszok » 9 gru 2014, o 19:37

Pierwszy post.
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Problem po zmianie felg i opon z 16 cali na 15 cali.

Postprzez sparspar » 9 gru 2014, o 20:06

Dzięki,ale widzę tam tylko hieroglify. Myślałem, że to strona ma problemy techniczne od 2 dni a to mój komputer nawala...
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Problem po zmianie felg i opon z 16 cali na 15 cali.

Postprzez Szuwi » 9 gru 2014, o 21:25

Zmieniłem dzisiaj klocki u mechanika na nowe bo tamte nie dość że były źle założone to jeszcze były nierówne, a koleś co mi sprzedał auto powiedział, że to jakis czujnik, jutro do niego podjade i powiem co mi leży na sercu, bo gadanie, że tak przyjechało z Niemiec tylko go pogrąża, chyba, że przy wymianie opon i felg na 15stki młodzieniaszki mi coś namieszali ale to jest raczej wątpliwe :evil: :twisted:
Szuwi
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 21:21
Silnik: 1.6 Z16XER

Poprzednia strona

Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.