Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Czujniki parkowania dziwne działanie

Moderator: piotii

Czujniki parkowania dziwne działanie

Postprzez @David@ » 16 lut 2015, o 20:58

Witam zamontowałem czujniki parkowania na tył do mojej Astry H 2005r wszystko poszło sprawnie aczkolwiek mam z nimi dziwny problem a mianowicie jak jest tylko włączony zapłon to czujniki działają prawidłowo natomiast jak tylko samochód zostanie uruchomiony czujniki wariują pokazują przeszkody chociaż faktycznie ich tam niema. jak można rozwiązać ten problem ? najpierw podłączyłem centralkę bezpośrednio pod przewód od światła wstecznego i działy się te dziwny rzeczy wiec próbowałem zrobić to przez przekaźnik tzn plus stały po bezpieczniku od REC a podczas włączenia biegu wstecznego załączał się przekaźnik który uruchamiał centralkę i problem jest taki sam. Pomoże ktoś żebym już nie musiał się martwic o auto gdy Dziewczyna nim jeździ .
@David@
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 gru 2014, o 17:13
Silnik: 1.8 Z18XE


Re: Czujniki parkowania dziwne działanie

Postprzez @David@ » 18 lut 2015, o 18:23

Problem rozwiązany wystarczyło odseparować centralkę od REC-a i wszystko działa tak jak należy.
@David@
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 gru 2014, o 17:13
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Czujniki parkowania dziwne działanie

Postprzez tuszok » 18 lut 2015, o 18:33

Dobrze, że problem rozwiązany ;)
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.