Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Regulacja ręcznego

Moderator: piotii

Regulacja ręcznego

Postprzez RafalKarbowski » 27 lut 2015, o 05:27

z braku zajęć wczorajszym wieczorem i dzisiejszym wczesnym rankiem :D postanowiłem profilaktycznie przeczyścić prowadnice klocków z tyłu i przy okazji zobaczyć czemu ręczny mam tylko na jednym kole, wyciągnąłem linki końcowe i luźno chodzą, dźwigienki bez założonych linek łapią już przy niewielkim ruchu nimi i obie mniej więcej w tej samej pozycji blokują tarczę, jednak jak założę linki i przy dźwigni w kabinie podciągnę do wyczuwalnego oporu (żadna tarcza nie jest zblokowana) to ręczny po zaciągnięciu jest nadal tylko na jednym kole, jak dokręcę mocniej przy dźwigni ręcznego też tylko łapie jedno koło a tak jak mówiłem luźno chodzą, jak wkładałem zaciski to wkręciłem je tylko tyle o ile żeby mi weszły, a może trzeba było skręcić oba do końca ? sam już nie wiem bo bez linek jest miodzio, co myślicie ?
RafalKarbowski
Kierowca
 
Posty: 17
Dołączył(a): 13 kwi 2014, o 17:40
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: Regulacja ręcznego

Postprzez tuszok » 28 lut 2015, o 23:08

A nie jest tak, że jedna linka z jakiegośpowodu jest wyciągnięta?
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.