Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

jezyk polski w BC i NAVI

Moderator: piotii

jezyk polski w BC i NAVI

Postprzez gizioll » 20 paź 2012, o 09:42

Witam kupilem Astre 1,7 cdti 81 kw z 2009r auto sprowadzone z niemiec mam radio z nawigacja CD70 NAVI i moje pytanie; czy istnieje mozliwosc wgrania jezyka polskiego do BC oraz navi bo w opcjach nie znalazłem a z wstepnych ustalen dowiedzialem sie ze do tego modeluz tego rocznika nie mozliwosci wgrania j. polskiego i chcialem skonfrontowac te info z wasza wiedza drodzy forumowicze. prosze o pomoc i jakies info
pozdrawiam
gizioll
Kierowca
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 18:42
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Re: jezyk polski w BC i NAVI

Postprzez ŁukaszL » 27 paź 2012, o 16:49

Witam,
http://projektnavi.pl/

z tego co pamiętam to pisali na tej stronce, że od 2008 już się nie da, ale sprawdź jeszcze raz lub skontaktuj się z Wołkiem.

Pozdrawiam!
ŁukaszL
 

Re: jezyk polski w BC i NAVI

Postprzez gizioll » 28 paź 2012, o 09:00

Dziekuje za odpowiedz . Wlasnie wczoraj dzwonilem do czlowieka ktory zajmuje sie wgrywaniem i powiedzial ze komunikatow w j pol w BC sie nie da :( a co do navi moze sprobowac ale nic nie obiecuje taki zabieg kosztuje 150 + najnowsza mapa 100 czy na odwrot ale generalnie drogi interes chyba zostane przy navi na szybie choc z drugiej strony jak jest wbudowana to czemu by niekorzystac zobaczymy narazie sie wstrzymam jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
gizioll
Kierowca
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 18:42
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: jezyk polski w BC i NAVI

Postprzez gstan » 4 sty 2013, o 23:24

Witam,

teoretycznie wgrać się nie da. To wszystko zależy z jakiego roku jest radio. Ja wgrywałem nawet w samochód który był z 2010, a radio było z 2008. poprostu jak nie spróbujesz to nie wiesz.
Jestem z warszawy, jak by co to mogę pomóc. Napisz do mnie gstan@wp.pl jeżeli potrzebujesz pomocy.
gstan
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 sty 2013, o 22:50
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Re: jezyk polski w BC i NAVI

Postprzez tomek_s2 » 7 mar 2013, o 11:55

słyszałem że pod opcją języka tureckiego może kryć się j.polski, ale śą to nie potwierdzone wiadomości. U mnie był polski więc nie było problemu. Spróbować warto.
tomek_s2
Kierowca
 
Posty: 28
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:14
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: jezyk polski w BC i NAVI

Postprzez witek78 » 27 kwi 2013, o 22:27

Mam CD70 NAVI z 2005 i wystarczy wgrać spolszczenie navi i mapy od kolegi Wołka z http://projektnavi.pl/.
Na pewno koszt będzie mniejszy.
witek78
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 21:03
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.