Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Prosze o pomoc przy ustawieniu daty i jezyka

Moderator: piotii

Prosze o pomoc przy ustawieniu daty i jezyka

Postprzez Cinqs » 23 lis 2013, o 00:21

Witam kupilem Astre H z Listopada 2004r 1,9 silnik 120km i chce ustawic jezyk date i zegar , ale nie posiadam oryginalnego radia.
Mam kierownice wielofunkcyjnam, jedynie co narazie udalo mi sie znalesc to to ze wchodzi mi do menu gdzie pokazuje mi srednie spalanie ile mi litrow mi paliwa zuzylo itp. ale ostatnio przy dluzszym trzymaniu przycisku weszlo mi do menu i tam pisze audi i system .Gdy wchodze na system pokauje mi tam data czas jezyk itp ale gdy chce wejsc na nie to wchodzi mi tylko na menu a poznije juz nic wiecej nie moge zrobic bo wychodzi mi do okna głównego, i nie wiem co zrobic czy potrzebne mi jest radio zeby ustawic, czy mozna jakos inaczej ?? a przy okazji bede chcial kupic oryginalne radio do niego to jakie wybrac bo jest ich kilka z góry dziękuje za pomoc
Cinqs
Kierowca
 
Posty: 19
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 00:07
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTJ


Re: Prosze o pomoc przy ustawieniu daty i jezyka

Postprzez drahe » 23 lis 2013, o 16:38

Nie jestem pewny czy to się da ustawić bez radia.Ja przynajmniej nigdy nie próbowałem :D W radiu masz do tego przycisk "settings". Jeżeli chodzi o wybór radia to kup sobie cd30 lub cd30 MP3.Jak coś to mam takie radia na sprzedaż.Jak jesteś zainteresowany to odezwij się na PW.
drahe
Weteran
 
Posty: 599
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:47
Lokalizacja: Zabrze
Silnik: 1.8 Z18XE


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.