Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wyłączenie potwierdzeń

Moderator: piotii

Wyłączenie potwierdzeń

Postprzez somrozen » 23 sty 2014, o 23:30

Witam
od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Asterki z 2007r
trapi mnie jedna rzecz, na ekranie CID pojawiają się komunikaty, np. o niskiej temperaturze, i póki nie kliknę "OK" to ciągle się wyświetla...robi się to lekko irytujące,
za każdym razem kiedy wsiadam do auta muszę kliknąć OK, czy można to w jakiś sensowny sposób (z poziomu menu samochodu) wyłączyć by po kilku-kilkunastu sekundach komunikat znikał sam?
Mam też takie info w Touranie i Caddy'm, ale tam znika samo po chwili...
proszę o wskazówki, mam możliwość skorzystania u znajomego z OP-COMa, może tam jakoś?...
z góry dziękuję za pomoc
somrozen
somrozen
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 23:20
Lokalizacja: Słupsk
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Re: Wyłączenie potwierdzeń

Postprzez artureski » 25 sty 2014, o 20:27

Witam chciałbym dołączyć się do użytkownika powyżej. Ale mam też inny problem może pomożecie panowie specjaliści. Otóż znajomy odłączył mi czujnik zmierzchu ( żeby włącznik świateł na pozycji AUTO zawsze załączał światła) Ale zauważyłem, że od tego czasu nie wyświetla mi komunikatów że np jest zimno i droga jest śliska, że zostało np 20 km do przejechania na rezerwie, czy idzie te komunikaty jakoś włączyć?

Czekam na odpowiedź

Pozdrawiam
artureski
artureski
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sty 2014, o 20:22
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Wyłączenie potwierdzeń

Postprzez rostex » 11 lut 2014, o 21:17

Komunikat o oblodzeniu można wyłączyć poprzez zmianę indexu wyświetlacza.
Korzystając z op-coma trzeba zmienić index na index o tym samym numerze jaki posiadamy (ważne, aby nie było przekłamań we wskazaniach spalania, jeśli dotąd są prawidłowe) ale zamiast icewarning trzeba wybrać noicewarning. Zniknie wtedy ostrzeżenie o możliwym oblodzeniu jezdni. Pozostałe komunikaty jak np. zasięg 50 km lub ubytki płynów (jeśli są czujniki) będą wyświetlane bez zmian.
https://t.me/pump_upp
rostex
Klubowicz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 15:28


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 33 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.