Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Dziwne wskazania stanu paliwa

Moderator: piotii

Dziwne wskazania stanu paliwa

Postprzez furman11 » 23 lut 2014, o 17:02

Witam posiadam Opla Astre 1.4 benzyna 2004 rok. Od jakiegoś czasu zaczął mi szwankować pływak. Wskaźnik rósł i opadał w czasie jazdy na prostym odcinku jak wskaźnik dochodził do rezerwy na kompie pokazywało mi że zostało tylko 50 km do przejechania więc wymieniłem pływak. Teraz wskaźnik czasem drgnie na rondach albo na wzniesieniach ale to chyba normalne ponieważ paliwo zmienia położenie. Ale martwi mnie to że przed gaszeniem silnika mam np wskazówkę równo na połowie po zgaszeniu i przekręceniu kluczyka np. po 3 sekundach wskazówka pokazuje większy stan niż przed zgaszeniem i auto stoi na płaskim terenie. po odpaleniu i przejechaniu ok 300 metrów wskazówka spada do połowy czemu tak się dzieje? Czy u was też tak jest?
furman11
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lut 2014, o 16:49


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.