Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Moderator: piotii

Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez miranda » 22 gru 2014, o 20:03

Avatar użytkownika
miranda
Moderator
 
Posty: 246
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 16:28
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez sparspar » 22 gru 2014, o 20:08

....dalej nie rozumiem o co chodziło, ale to nic...
Najważniejsze , że użytkownicy dowiedzieli się gdzie stosuje się wtrysk w tłoku... i przed
Skoro nie widziałeś na drodze to znaczy, że mało podróżujesz :twisted: , Przecież wystarczy raz w roku pojechać na Alaskę lub do Kanady :twisted:
Pozdrawiam ;)
Ostatnio edytowano 23 gru 2014, o 13:00 przez sparspar, łącznie edytowano 1 raz
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez mateusz » 22 gru 2014, o 20:37

sparspar ja sie zajmuje kompami ( nawet studuje infe i mam prawie inz xD )

jesli po formacie masz zamule to dysk moze byc uwalony. sprawdz go programem hdtune. zakladka error scan.
i jak pisze miranda stery sprawdz czy masz wszystkie. komputer prawym przyciskiem i zarzadzaj, pozniej menedzer urzadzen

wracajac do tematu,
"zajebisty tłok
Już na początku lat 80-tych honda w wyścigowych silnikach eksperymentowała z owalnymi tłokami, które wymyślone zostały w dużej mierze przez fakt, że przepisy ograniczały liczbę cylindrów do 4. Zmajstrowali więc silnik z "podwójnymi" tłokami - tłok był co prawda jeden owalny, ale zaworów było 8, dwa korbowody, dwa wtryski, dwie świece. Taki silnik z pojemności 500ccm osiągał 130 koni przy 20000rpm Później (1987) był wyścigowy NR750 o mocy 160km przy 15500rpm. "

cytat z http://www.racingforum.pl/lofiversion/i ... 47940.html

poprosze szkrzynke wodki :D
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez miranda » 22 gru 2014, o 21:38

mateusz napisał(a):poprosze szkrzynke wodki :D

Za późno. Już wypił.. :)
Avatar użytkownika
miranda
Moderator
 
Posty: 246
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 16:28
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez sparspar » 23 gru 2014, o 11:19

Przepraszam Miranda. Dziś załapałem, że Ty cały czas sobie żartowałeś takim "specyficznym poczuciem humoru" :oops: Przecież nie czepiałbyś się słówek :twisted:
Dzięki Mati, dysk sprawdziłem, sterowniki mam wszystkie.Podejrzewam jeszcze RAM- podmienię go i zobaczymy.
Wódki nie piję , ale znajdzie się coś dla Ciebie w tej lodówce:)
I wiecie co?. Myślałem, że na 2500 zarejestrowanych użytkowników będzie Nas więcej w tej rozmowie :cry:, dlatego dziękuję Wam -Mateusz i Miranda
Pozdrawiam
Załączniki
alco.jpg
nie myślcie tylko, że to u mnie w domu
alco.jpg (92 KiB) Przeglądane 10592 razy
honda.jpg
miło, że mogliśmy sobie "luźno" porozmawiać :) o ciekawostkach motoryzacyjnych :)
honda.jpg (108.98 KiB) Przeglądane 10592 razy
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez miranda » 23 gru 2014, o 15:50

sparspar napisał(a):będzie Nas więcej w tej rozmowie

Też tak myślałem. Widocznie ludzie nie interesują się takim tematem jak motoryzacja i Twoje tłoki nie zbudziły choć troszkę ciekawości. Albo odwrotnie. Wszyscy to uważają za rzecz ogólnie znaną, zwykły banał i wyszliśmy tą dyskusją na :ugeek: .
Czekamy zatem na (dla 2498 osób) ciekawszą zagadkę :)
A tak w ogóle to... w innym wątku snupologg zainicjował zrobienie forumowej nalepki i w ankiecie wzięło udział..
viewtopic.php?f=10&t=1977&start=10&view=viewpoll :(
sparspar napisał(a):nie myślcie tylko, że to u mnie w domu

A już się zacząłem szykować do wyjazdu :lol: :lol: :lol:
(Bardzo) Wesołych Świąt!!!
Avatar użytkownika
miranda
Moderator
 
Posty: 246
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 16:28
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez mateusz » 23 gru 2014, o 17:10

z ta nalepka to widze tez porazka ;/ z kolega siedzialem nad projektem snuppi troszke lifta zrobil i taki efekt koncowy. myslalem ze wiecej osob bedzie chcialo sie w to zaangazowac podyskutowac... jest jeszcze opcja zeby zrobic nalepke ale z profilu autka. narazie piszemy z kolega inzynierke i nie mamy zbytnio czasu. jeszcze w styczniu moja Asie oddaje mechanikowi i tez kminie co zrobic zeby nie za duzo naraz kasy wydac. niestety wywalanie DPF to ok 700 zl. (programowo) jeszcze musze rozrzad, pasek alternatora, pozniej mechanik filtr wywali no i sie nazbiera sumka :(
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez sparspar » 23 gru 2014, o 22:03

Mateusz ja w Twoim wieku za kasę prace inż. czy magisterkę w Wordzie pisałem w tydzień czasu:). A odnośnie naklejki to dużo myślałem i mam kilka pomysłów bo watek Snupologga uważam za świetny (odnosnie loga)
Tylko nie wiem w jakim programie zrobić logo , a myślałem o takiej tarczy i strzale a po środku check engine
Mnie więcej tak to miało wyglądać:)
Załączniki
arrow.jpg
i o taki profil tarczy mi chodziło...
arrow.jpg (10.67 KiB) Przeglądane 10575 razy
20141223_202108.jpg
coś takiego
20141223_202108.jpg (2.15 MiB) Przeglądane 10575 razy
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez mateusz » 23 gru 2014, o 22:09

z kolega robimy to w corel draw. jesto to typowy program do projektowania. photoshop to przerobka.
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Zgadnijcie gdzie to ma zastosowanie:)

Postprzez sparspar » 23 gru 2014, o 22:16

A mógłbyś zrobić taką tarcze w kolorze pomarańczowym z napisem? Z chęcią nakleję sobie taką na auto :)
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.