Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Samoczynnie włączają się światła awaryjne.

Moderator: piotii

Samoczynnie włączają się światła awaryjne.

Postprzez bartk33 » 14 lut 2015, o 12:38

Witam,
Od dwóch dni w mojej astrze samoczynnie właczają się światła awaryjne.
Scenariusz podobny auto zamykam wieczorem, w nocy wszystko ok i codziennie około 11 (mniej więcej w tym samym czasie włączone są światła awaryjne),

Nie wiem czy wplyw ma na to pogoda (która podczas ostatnich dni była identyczna: obie noce dość mroźne i mgliste, a potem poranek - słońce,

Po wyłączeniu świateł wyłacznikiem - nie właczają sie ponownie aż do następnego dnia.

Dodam że nigdy wcześniej nie było z tym problemu.

Oczywiście pomyślałem o alarmie ale wydaje mi się że w mojej astrze brak takowego.
Z czego to wnioskuje?? Od ponad roku nie zdarzyła się taka sytuacja ze światłami awaryjnymi, nawet wtedy gdy ktos pod blokiem przerysował mi trochę auto więc domyślam się ze auto nie ma alarmu - chociaz podobno można rozkodować to po VINie,

W każdym bądź razie jeśli ktoś miał taks sytuację, lub wie co zrobić, bedę wdzięczny za wskazówki.
bartk33
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lut 2015, o 12:26
Silnik: 1.6 Z16XEP


Re: Samoczynnie włączają się światła awaryjne.

Postprzez tuszok » 18 lut 2015, o 19:32

Bardzo prawdopodobne, że CIM pada tylko dziwne, że dzieje się to codziennie o tej samej porze. Gdybyś miał alarm to była by syrena pod maską, czujniki ruchu w środku więc łatwo to sprawdzić. Tutaj masz dekoder VIN
http://astra-3.pl/vin.php
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Samoczynnie włączają się światła awaryjne.

Postprzez MISIEK13111981 » 19 lut 2015, o 05:40

A może ktoś tam cały czas siedzi i bawi się włącznikiem awaryjnych :shock: .
MISIEK13111981
Starszy klubowicz
 
Posty: 425
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 14:38
Lokalizacja: KOSZALIN
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.