Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

op com pomocy

Moderator: piotii

op com pomocy

Postprzez piegusidzioni22 » 18 mar 2015, o 16:15

Witam panowie prosze o pomoc. posiadam Astre 3 2009r. i nie mam aktywowanego BC. Oczywiscie na tym forum znalazlem mnostwo przydatnych tematow dlaczego go nie mam i jak go aktywowac. mimo to prosze o pomoc gdyż jestem ze tak powiem amatorem w zabawie z diagnostykiem prze kablek. Mam dostemp do kabelka op com dokladnie( V1.45 Ltest Version OBD2 Op-com). Chcialbym uaktywnic BC. Porosze kogos doswiadczonego kto wie jak to zrobic o pomoc, instrukcje ewentualno cos w stylu krok po kroku no i przedewszystkim odpowiedz czy ten kabelek akurat nadaje sie do mojej asterki i jaki powinie byc soft op coma? A i ostatnie pytanko czy wtyk mam w popielniczce tak jak w Vectrach czy w innym miejscu? Z gory dziekuje za pomoc
piegusidzioni22
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 15:47
Silnik: 1.6 Z16XER


Re: op com pomocy

Postprzez szmic » 18 mar 2015, o 16:23

Poszło na PW
szmic
Weteran
 
Posty: 820
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 17:32
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.