Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

wszystkie watki idą do kosza

Moderator: piotii

wszystkie watki idą do kosza

Postprzez sparspar » 20 mar 2015, o 12:09

Wszystkie wątki nie rozwiązane (czyli założone i pozostawione bez odpowiedzi) przez użytkowników z 2014 roku w tym tygodniu pójdą do kosza
Jeżeli macie zastrzeżenia to proszę pisać
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE


Re: wszystkie watki idą do kosza

Postprzez mateusz » 20 mar 2015, o 18:00

wkoncu sprzataczka bedzie dzialac na forum xD bez obrazy ale naprawde tutaj juz sie robil smietnik. i dobrze ze ktos sie tym zajmuje :)
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: wszystkie watki idą do kosza

Postprzez sparspar » 20 mar 2015, o 21:44

Wiem o tym -tylko to nie jest takie łatwe. Każdy wątek musisz otworzyć, przeczytać i zastanowić jaką wiedzę można wynieść z opisanego problemu, itp. A na to potrzebne jest kilka godzinek. Jak chcesz to dam Ci hasło do mojego logina i zajmij się tym :)
Pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: wszystkie watki idą do kosza

Postprzez mateusz » 21 mar 2015, o 16:32

stary dzieki :P

ale nie mam niestety za duzo czasu;/ z calego miesiaca grzebiania w Asi zostalo mi do podlaczenia tylko panel szyb i lusterka i spr czy mi sie skladaja. takze bede przy niej siedzial no i oczywiscie wyczyscic moja piekna oraz pare rzeczy w domu mam do ogarniecia. a 30 marca niestety studia.... ;/ chetnie bym pomogl ale to miesiac temu :P a jakie dzialy masz pod soba ?
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: wszystkie watki idą do kosza

Postprzez Mateusz321 » 3 kwi 2015, o 13:33

Proponuję zacząć od tych co nic nie wnoszą.
Mateusz321
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 22:14
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL

Re: wszystkie watki idą do kosza

Postprzez sparspar » 3 kwi 2015, o 13:59

Spoko, najpierw muszę napisać do admina- bo chciałbym wyróżnić niektóre wątki aby ciągle były na pierwszym miejscu,(np. falujące obroty w silnikach...), ale nie mogę tego zrobić albo nie wiem jak to zrobić:). A które wątki nic nie wnoszą?- ciężko to stwierdzić, nie chciałbym kogoś urazić nawet gdy pyta o banalną rzecz- skoro ktoś o coś pyta to znaczy, że jest to dla niego ważne i dlatego zalogował się na forum...
Także jak chcesz zrobić porządek to mogę podrzucić Ci hasło,:), może ktoś inny reflektuje... . Jak byłem młody też pytałem się jak zamontować i posługiwać się poprawnie np. brzeszczotem :)

pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: wszystkie watki idą do kosza

Postprzez Mateusz321 » 3 kwi 2015, o 16:39

Wątki, które nic nie wnoszą to takie w którym opisany problem nie wnosi żadnej wiedzy. Proponuję jakiś maksymalny czas np.30 dni i temat bez odpowiedzi lub nic nie wnoszący ląduje do kosza. Co do tego porządku proponuję też jakieś poradniki z foto bądź opisem wykonywanych prac napraw itp zawsze się komuś przyda ale to już bardziej do użytkowników. Co do hasła to ja "odwalę" robotę a ty zgarniesz profity heh
Mateusz321
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 22:14
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL

Re: wszystkie watki idą do kosza

Postprzez mateusz » 3 kwi 2015, o 16:46

co do pomysłu kolegi Mateusza, to te poradniki z zdjeciami to dobry pomysl :) mozna by bylo zrobic albo osobna zakladke do poradnikow lub te poradniki zalozyc w tematach je dotyczacych (np w silnikach wymiana SCV, w elektryce naprawa wiazki kabli w tylnich drzwiach)
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.