Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Kontrolka temperatury

Moderator: piotii

Kontrolka temperatury

Postprzez Tusiek25 » 17 cze 2015, o 15:49

Panowie bardzo proszę o pomoc!
Jakiś czas temu miałam problem z kontrolka od temperatury i okazało się że auto się gotowało bo byl do wymiany termostat. Następnie miałam problem bo ubywal płyn z chodnicy, ale okazało się że wężyk do wymiany bo dziurawy jak sitko. Wszystko pięknie zrobione ale nadal jest problem z kontrolka od temperatury! Kontrolka się zapala a auto nie jest przegrzane ani nic bo wiatrak się włącza i wszystko jest raczej chłodne, można bez problemu potknac. Nawet płyn w chłodnicy się nie gotuje ani nic ale nie mam pojęcia dlaczego ta kontrolka się świeci. Dzisiaj pojechałam do mechanika który robił termostat i podłączyłem samochód pod komputer i nie było żadnego błędu ani nic ale temperatura była na poziomie 103-104 stopnie. Dlaczego taka temperatura się trzyma skoro wiatrak chłodzi? Żaden mechanik nie jest w stanie mi powiedzieć dlaczego włącza się kontrolka. Mówią że albo pompa wody albo całą chodnika do wymiany bo jak to powiedzieli jest 'zamulona'. Jak myślicie co zrobić? Dzięki za pomoc!
Tusiek25
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2015, o 15:38
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.