Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Wyswietlacz i srednie spalanie

Moderator: piotii

Wyswietlacz i srednie spalanie

Postprzez sibi00 » 26 cze 2015, o 07:49

Witam,

W mojej astrze h gtc 1.4 enjoy posiadam wyświetlacz GID. Pokazuje on tylko ustawienia klimatyzacji oraz radio/CD. Czy jest możliwość odblokowania innych informacji tj. średnie spalanie czy zasięg? Co muszę wam podać byście mogli stwierdzić czy jest to możliwe? Ponadto jest w języku angielskim i w opcjach nie ma wyboru języka polskiego. Jest możliwość zmiany języka? Może orientujecie jakie są koszty takich operacji?
sibi00
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 07:14
Silnik: 1.4 Z14XEP


Re: Wyswietlacz i srednie spalanie

Postprzez sibi00 » 29 cze 2015, o 11:53

Doczytałem w internecie o tym, że aby móc odblokować BC w takiej astrze trzeba mieć w bagażniku "dużą" skrzynkę na bezpieczniki. Dziś zadzwoniłem do autoryzowanego serwisu opla. Nie słyszeli o czymś takim. Koszt :
-150zł odblokowanie
-180zl jakieś tajemne kody (nie do końca wiem o co z nimi chodzi)
sibi00
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 07:14
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Wyswietlacz i srednie spalanie

Postprzez drahe » 30 cze 2015, o 08:22

Kody do aktywacji BC nie są potrzebne.Tak jak i duża skrzynka bezpieczników z tyłu.
Napisz skąd jesteś może któryś z forumowicze ci to ogarnie albo przynajmniej powie gdzie podjechać.
drahe
Weteran
 
Posty: 599
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:47
Lokalizacja: Zabrze
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: Wyswietlacz i srednie spalanie

Postprzez sibi00 » 30 cze 2015, o 08:50

Więc szukam osoby, która potrafiłaby z tym pomóc z Gdyni.
sibi00
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 07:14
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Wyswietlacz i srednie spalanie

Postprzez wojtak » 17 lip 2015, o 21:28

Kody Car Pass prędzej czy później mogą Ci się przydać - jeżeli niedawno kupiłeś samochód to dzwoń szybko do sprzedawcy - może zapomniał ci dać (albo sam nie ma) Za kody w ASO chcą od 120 do nawet 200. Ale są zakłady prywatne które za 100 i za mniej ci je podadzą. Jeżeli nie masz wgranego polskiego oryginalnie to w BC go nie zmienisz. Co najwyżej nawigację jak byś miał - tam zmienisz język.
Jak coś mogę pomóc z odblokowaniem - okolice Kielc
wojtak
Klubowicz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 13:06
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.