Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem z żarówka prostojową/pozycyjną

Moderator: piotii

Problem z żarówka prostojową/pozycyjną

Postprzez radziok » 5 sty 2016, o 16:56

Witam
Od razu przepraszam jeżeli złe miejsce na ten temat.

Wiec tak spaliła mi się żarówka postojowa prawa, wymieniłem ją jednak problem jest dalej.
Czy w astrach H są bezpieczniki od żarówek postojowych?
Jakies inne pomysły ?

Pozdrawiam Radek !
radziok
Kierowca
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 sty 2015, o 20:37
Silnik: 1.8 Z18XER


Re: Problem z żarówka prostojową/pozycyjną

Postprzez umek19 » 7 sty 2016, o 02:42

tak załóż nową będzie świecić, zgaś światła i zapal i się włączy tylko raczej normalną żarówkę nie leda ,astry nie lubią ledów :D
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Problem z żarówka prostojową/pozycyjną

Postprzez radziok » 7 sty 2016, o 10:06

Widzisz kolego założyłem led i po prawej stronie świeci elegancko jednak po lewej już nie :( wiec zalozylem stara zwykla w5w i dalej jest lipa. Robiłem już różne cuda odłączałem akumulator na 10 min. zmieniałem stronami żarówki ledowe i nic nie pomogło :(
radziok
Kierowca
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 sty 2015, o 20:37
Silnik: 1.8 Z18XER

Re: Problem z żarówka prostojową/pozycyjną

Postprzez umek19 » 7 sty 2016, o 13:21

temu piszę żebyś założył nową w5w czasami wydaje się , że dobra a nie świeci , najlepiej wyjmij z lampki podsufitowej tylko nie wstrzaśnij zarówki goracej bo nie bedzie świecić z tyłu chyba są w5w albo sprawdź żarowkę przed założeniem, Kiedyś miałem taki przypadek że w gnieździe żarówki wyłamała sie część blaszki i trzeba bylo DRUCIK ŻARÓWKI przegiąć na druga stronę, bezpieczniki masz pod maską sprawdź je miernikiem a nie na oko ale moim zdaniem to wina żarówki
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Problem z żarówka prostojową/pozycyjną

Postprzez radziok » 7 sty 2016, o 14:30

ok ok sprawdze ! dzięki za podpowiedzi.
radziok
Kierowca
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 sty 2015, o 20:37
Silnik: 1.8 Z18XER


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.