Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Problem ze spryskiwaczem przedniej szyby

Moderator: piotii

Problem ze spryskiwaczem przedniej szyby

Postprzez maykixd » 18 sty 2016, o 20:46

Witam, również jestem nowy, więc proszę o wyrozumiałość, jeżeli pisze w złym miejscu również proszę o przeniesienie, otóż mam astre '06, gtc, 1,8 140km, otóż jakiś czas temu odebrałem samochód, bo musiałem pożyczyć na jakiś czas, nieważne, wcześniej wszystko smigalo cacy, po odebraniu samochodu spryskiwaczy nie chodzi, tzn silnik słychać, ale płyn leci po ok 15 sekundach i leci bardzo słabiutko, odkopalem jakieś tematy, ale nie byłem w stanie nic wywnioskować, z góry dziękuję za pomoc. Dodam tylko, że użytkownik twierdzi, że nigdy nie używał spryskiwaczy (ten któremu pozyczylem auto).
maykixd
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 20:36
Silnik: 1.8 Z18XER


Re: Problem ze spryskiwaczem przedniej szyby

Postprzez ziomson » 20 sty 2016, o 10:10

Sprawdź czy nie odłączył Ci się wężyk od dyszy w podszybiu.
ziomson
Kierowca
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 10:15
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Problem ze spryskiwaczem przedniej szyby

Postprzez miranda » 20 sty 2016, o 16:39

Jakby się odłączył to by w ogóle nie leciało. Skoro twierdzisz, że pompa pracuje to pewnie gdzieś w wężyku "się zapchało". Sprawdź czy leci z wężyka przed dyszą. Jak leci to sprawdź przy pompce. Może ona hałasuje ale nie daje ciśnienia.
Avatar użytkownika
miranda
Moderator
 
Posty: 246
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 16:28
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Problem ze spryskiwaczem przedniej szyby

Postprzez PiotrWłocławek » 21 sty 2016, o 00:03

Zdarza się zapychanie wężyków. Trzeba wszystko poczyścić. Problem spotykany na forum opla:).

pozdrawiam
PiotrWłocławek
Kierowca
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 21:26
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: Problem ze spryskiwaczem przedniej szyby

Postprzez miranda » 21 sty 2016, o 16:23

Oczywiście zakładamy, że w wężykach nie ma letniego płynu a nie daj Boże wody :o
Avatar użytkownika
miranda
Moderator
 
Posty: 246
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 16:28
Silnik: 1.6 Z16XER


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.