Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

woda w Kole zapasowym

Moderator: piotii

woda w Kole zapasowym

Postprzez mlodychicken1987 » 6 lut 2016, o 20:33

Witam mam problem z woda w kole zapasowym. wiem ze pewnie ten watek był poruszany Tylko ze moj problem jest troszke inny poniewaz mam wode w kole ale po za tym w innych miejscach w baazniku jest sucho jak na pustyni i to jest problem... Nie wiem co jest przyczyna i zastanawiam sie czy nie moze byc to ze posiadam styropianowe przykrycie kola itd w bagazniku i czy tam sie woda skrapla paruje czy cos bo nie mam pojecia. Kupilem auto we wrzesniu i na swieta odkrylem ze mam z 10 l wody tam , wiec wyczyscilem, wysuszylem wypryskalem WD40, zbadalem skad to moze byc i nic zadnego śladu ;/;/ i dzis chcialem sprawidzic co i jak i patrze a tam juz okolo 1 litra wody i znowu wszedzie sucho wiec nie mam pojecia ...Prosze macie jakies pomysly???
mlodychicken1987
Nauka jazdy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lut 2016, o 19:38
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Re: woda w Kole zapasowym

Postprzez umek19 » 22 lut 2016, o 00:24

a ten styropian to nie powinien byc pod kołem? a może przecieka spryskiwacz tylnej szyby i leci ci do bagażnika? albo z lamp tylnych , spod antenki? spod zderzaka lub nadkoli?
Białystok. Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.
Avatar użytkownika
umek19
Weteran
 
Posty: 531
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 02:18
Lokalizacja: Białystok
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.