Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

AUX

Moderator: piotii

Re: AUX

Postprzez radint » 21 kwi 2013, o 19:35

Czyli wychodzi na to, że niestety w Twoim navi70 nie ma układu scalonego do aux'a
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Re: AUX

Postprzez witek78 » 27 kwi 2013, o 22:19

W mojej Astrze z 2005 w CD70 NAVI tez aktywowałem OP COMEM AUXa, słychać było pukanie. Znajomy elektronik dołożył co trzeba było do radia, zrobiłem kabel podpiąłem na piny wg instrukcji i działa. Jedyny problem to taki że głos słychać tylko w lewych głośnikach.
witek78
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 21:03
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: AUX

Postprzez radint » 27 kwi 2013, o 22:21

to jednak nie wszystko dobrze dołożył do tego radia najwyraźniej;)
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: AUX

Postprzez filippo5050 » 16 maja 2013, o 12:46

Witam,
przepraszam za lekki odkop.
U mnie sytuacja wygląda tak: fabrycznie miałem poprowadzoną wiązkę w tunelu środkowym, która kończyła się na 3 pinach. Dowiedziałem się, że służy to do zamontowania przejściówki (można takową kupić w ASO za ok. 60zł). Skoro fabrycznie taką wiązkę posiadałem stwierdziłem, że radio musi być kompatybilne z AUXem. Tak więc dokupiłem ostatnio końcówkę, pojechałem do znajomego, który miał aktywować mi to cudo op-comem. Jak się jednak okazało po sprawdzeniu wszystkich indeksów takiego dla uaktywnienia AUXa nie było.

Dopiero wtedy do głowy przyszło mi, żeby wyciągnąć radio i sprawdzić co jest na nalepce. Jest to grundig, a tam gdzie rozpisane są gniazda niestety nie znalazłem AUX L AUX R itd. Takie albo podobne oznaczenia były dla cd30mp3 które są kompatybilne.

Czytałem trochę o tym i widziałem przeróbki przykładowo cd70 gdzie ludzie sami lutowali sobie jakieś rzeczy w radio i w ten sposób przerabiali te radia na kompatybilne. Jednak nie znalazłem żadnego tematu żeby robił to ktoś dla CD30 mp3.

Stąd moja prośba, gdybyście znali jakiś tut jak to zrobić krok po kroku to byłbym bardzo wdzięczny. Bądź polecili jakiegoś elektronika, który wie z czym to się je.
filippo5050
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 maja 2013, o 12:40
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL

Re: AUX

Postprzez gje84 » 12 lip 2013, o 19:24

Obrazek

jeśli ja mam możliwości ustawianie opcji głośności "AUX-In" czy to znaczy ze moje radio (DC70 Navi) obsługuje do wejście i trzeba je odblokować ?
gje84
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 18:14
Silnik: 1.6 Z16XEP

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.