Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

AUX

Moderator: piotii

AUX

Postprzez tomek_s2 » 6 mar 2013, o 21:23

Nasze astry opcjonalnie były wyposażone w wyjście aux umieszczone w tunelu środkowym obok schowka.
Interesuje mnie czy ktoś ma informacje na temat aktywowania takiej opcji. Ja mam radio cd 50 phone, wiadomo że trzeba kupić samo wyjście, kawałek kabla, interesuje mnie czy można to aktywować i czym, czy jest przygotowana jakaś instalacja, gniazdko itp.???
tomek_s2
Kierowca
 
Posty: 28
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:14
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH


Re: AUX

Postprzez radint » 7 mar 2013, o 12:24

Aktywacja jedynie TECHEM, Twoje radio powinno dać się aktywować, ja mam CD30 i instalacje do tego, a samo radio nie ma pinów do AUX także zabawna sprawa, instalacja faktycznie jest za schowkiem środkowym (ręczny hamulec), trzeba dokupić przewód z gniazdem około 10cm:) taki był w Corsie i pasował do Astry, ale zapewne taniej zrobić samemu i lepszej jakości gniazdo będzie. Także musisz sprawdzić czy masz instalacje na dobry początek i piny w radiu...
Ostatnio edytowano 9 mar 2013, o 12:25 przez radint, łącznie edytowano 1 raz
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: AUX

Postprzez tomek_s2 » 9 mar 2013, o 10:58

To u mnie chyba tego nie ma. Częściowo rozebrałem tunel i nie widzę tam żadnego przewodu ani żadnej wolnej wtyczki, są tylko dwie wiązki przewodów które idą do modułu airbag umieszczonego na końcu tunelu. Przydałby się jakiś rysunek bądź coś w podobie.
tomek_s2
Kierowca
 
Posty: 28
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:14
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: AUX

Postprzez radint » 9 mar 2013, o 12:29

http://www.lowe-it.dk/Files/Astra_Aux/Jack_mounted.jpg, u mnie był przewód bez tej końcówki. Ale tak jak wspomniałem instalacje mam tylko co mi po tym jak samo radio nie ma:) Choć i tak ludzie piszą, że marna jakość jest przez oryginalną instalacje, lepiej pociągnąć swoją.
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: AUX

Postprzez tomek_s2 » 14 mar 2013, o 14:37

W tunelu kabelka niestety nie mam, ale są piny w radiu więc sprawa jest rozwojowa. Aktywacje można też zrobić w op-comie podono
tomek_s2
Kierowca
 
Posty: 28
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:14
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: AUX

Postprzez radint » 14 mar 2013, o 16:42

A co do opcoma, kiedyś próbowałem, ale chyba nie było indexów do zaprogramowania, jakoś tak, bo szukałem kogoś z techem po czym okazało się, że samo radio fizycznie nie mogło mieć auxa:)
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: AUX

Postprzez Witek » 7 kwi 2013, o 17:31

radint napisał(a):A co do opcoma, kiedyś próbowałem, ale chyba nie było indexów do zaprogramowania, jakoś tak, bo szukałem kogoś z techem po czym okazało się, że samo radio fizycznie nie mogło mieć auxa:)


Mam Asterke H kombi 2005 1,7 CDTI 74KW radio CD70 Navi Brak wyjścia AUX zakupiłem kabelek http://www.kawu.pl/oferta.php?idk=1488# udało mi sie zdiąć kostke z kabelka i piny wsadzić do kostki w asterce teraz pytanko tylko czy w tym radyjku uda się uruchomić AUX, Jeśli tak to proszę o pomoc może ktoś wie gdzie w trójmieście udało by mi się to zrobić za niewielki koszt.
Witek
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 17:24
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: AUX

Postprzez Witek » 21 kwi 2013, o 17:43

Witam,
Drodzy forumowicze posiadam mały problem. W radiu CD 70 NAVI uruchomiłem AUX, wpiołem kabel Aux taki ---> http://www.kawu.pl/oferta.php?idk=1488# i gdy uruchamiam w radiu Aux jest tylko cykanie i pukanie. Ktoś zna może przyczynę i rozwiązanie tego problemu??
Witek
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 17:24
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Re: AUX

Postprzez radint » 21 kwi 2013, o 18:00

Jak dobrze pamiętam oznacza to tylko tyle, że w radiu nie masz odpowiednich scalaków, gdzieś kiedyś jak szukałem wiadomości o aux'ie to takie coś chyba wyczytałem, ale w 100% pewności nie mam, ponieważ w navi 70 powinno wszystko być. A piny masz dobrze podłączone? tzn. w odpowiednie miejsca?
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: AUX

Postprzez Witek » 21 kwi 2013, o 18:14

Tak znalazłem wiele informacji dokładnie w jakim miejscu ma być podłączony jaki pin. Też próbowałem różnych kombinacji bo nie byłem pewien jaki kabel to uziemienie prawy i lewy i cały czas to samo. Nawet jak wypnę kabel też cyka puka itd. Jestem w kropce.
Witek
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 17:24
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron
stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.