Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Dziwne objawy spalania na wyświetlaczu

Moderator: piotii

Re: Dziwne objawy spalania na wyświetlaczu

Postprzez agaksantia » 7 cze 2013, o 21:58

Bardzo dziękuję za pomoc, bardzo mi pomogłeś i uspokoiłeś na przyszłość. Powiem szczerze że nie było takiej sytuacji z wypalaniem a może akurat pożyczyłam samochód i jakoś umknęło. W sumie może jestem przewrażliwiona bo to automat i jakaś naprawa może być kosztowna. Mechanik powiedział że to żyleta i nie mam się póki co przejmować i od czasu do czasu ostrzej go pojechać bo disle tak lubią. A niestety jeżdżę delikatnie. Jeszcze raz dzięki za pomoc. Mam nadzieję że będę na forum ale w bardziej pozytywnych tematach :)
agaksantia
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 16:03
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT


Re: Dziwne objawy spalania na wyświetlaczu

Postprzez radint » 7 cze 2013, o 22:07

Z filtrem owszem lubi i fajnie gdy się go przegoni w trakcie wypalania ale trafić w to jest wyczynem. W każdym razie aby nie zanudzać tylko teraz trzeba zwracać uwagę na wypalanie, a będzie perfekcyjnie:) pozdrawiam
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.