Astra 3 forum Astra H forum

Opel Astra H forum


Przebieg Opel Astra 3 forum gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Cz�ści do Opla Astra H Profesjonalne odzyskiwanie danych

Co to za wtyczka?

Moderator: piotii

Co to za wtyczka?

Postprzez yarek84 » 25 cze 2013, o 14:47

Witam wszystkich forumowiczow. Nosze sie z zamiarem kupna astry 2.0 turbo z silnikiem Z20LEL. Patrzylem juz na kilka sztuk i w jednej zauwazylem ze za dolotem powietrza (z tylu komory silnika), troche ponizej uszczelki od klapy wisza sobie dwie rozne, z niczym nie polaczone wtyczki. jedna z nich wyglada dokladnie jak na drugiej focie z zalacznika, taka z czerwona obwodka. Od czego to jest? jakas nie zamontowana opcja? na tej fotce troche widac kabelek od niej (czerwonawy) - fota 1. Ma ktos moze jakis pomysl od czego to jest, bo nie daje mi to spokoju. Btw. pytalem sie wlasciciela auta ocb. ale nie potrafil mi powiedziec. Dzieki
Załączniki
2.JPG
2.JPG (93.07 KiB) Przeglądane 4816 razy
1.jpg
1.jpg (215.39 KiB) Przeglądane 4816 razy
yarek84
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 14:32


Re: Co to za wtyczka?

Postprzez radint » 26 cze 2013, o 10:22

Nie powiem Tobie niestety od czego, ale mogę napisać, że u mnie w Z17DTJ, jest też taka wtyczka i też sobie wisi nie wiadomo po co. Może jakiś dodatkowy czujnik do czegoś mógłby być. Pozdrawiam
radint
Starszy klubowicz
 
Posty: 390
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:41
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości

stat4u
Dziękujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Usługi Informatyczne - Odzyskiwanie danych Poznań.